Blog
19 april, 2018 - 09:21 | Reacties staat uit voor 5V-leerling Esra speelt EK rugby 7s in Frankrijk | Categorie: Dashboard, Inspiratie, Leerlingen 

We zijn enorm trots op onze leerling Esra van Ramele uit 5V die eind april het EK rugby 7s zal spelen en wensen haar en de rest van het team veel succes in Frankrijk!

Naamloos

Esra: Op 28 en 29 april speel ik met het onder 18 team van Nederland het EK rugby 7s in Vichy, Frankrijk. Het is een hele eer om na zo hard te hebben gewerkt op zo’n supergaaf toernooi te gaan spelen. Ik train nu drie keer in de week: een keer op Papendal en twee keer in Amsterdam. Omdat het een lange reis is met de trein, ga ik vaak eerder weg uit school om op tijd te kunnen zijn voor de training.
Naar het EK ga ik mee als “prop”, dit zijn de twee spelers aan de buitenkant van de “scrum”. Meedoen aan een EK en uitkomen voor je land is natuurlijk supergaaf, maar dit jaar is het toernooi extra speciaal: als we eerste worden, kwalificeren we ons voor de Jeugd Olympische Spelen in Buenos Aires! Dat is een moeilijke opgave, omdat we tegen toplanden als Engeland, Frankrijk, Portugal en Ierland spelen. Met dat laatste team zijn we in de poule ingedeeld, naast Andorra en Letland. Vind je het leuk om mij en mijn team te volgen tijdens het EK? Dan kan je op de volgende site de wedstrijden live kijken: http://www.rugbyeurope.eu/welcome-rugby-europe-tv

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades