Blog
18 april, 2016 - 12:44 | Reacties staat uit voor Nieuwe beelden keuzecursus architectuur | Categorie: Docenten, Keuzecursus, Kunst & Cultuur, Leerlingen 

 

IMG_6086

 

Dit hier is dus een gebouw. Van beton. Afgelopen vrijdag werd  er behoorlijk wat van gestort. Het betrof niet de bouw van onze nieuwe locatie maar de keuzecursus Architectuur. De leerlingen hebben de afgelopen weken veel gemeten en berekend, en die mindset zullen ze wellicht wel meenemen. De nieuwe locatie is immers volop onder constructie en wie nu een kijkje neemt zal ook behoorlijk wat rechte lijnen ontdekken. Net als de mini-gebouwen die afgelopen vrijdag werden gestort. Eerst nog even berekenen hoe je een liter beton maakt.

IMG_6079

 

 

En dan storten maar!

IMG_6083

 

 

Binnenkort meer resultaten als de verpakking er af mag.

 

IMG_6108

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades