Blog
13 april, 2016 - 08:59 | Reacties staat uit voor Nacht van het verhaal aanstaande vrijdag: vooraankondiging. | Categorie: Docenten, Ouders 

Nacht van het Verhaal: vooraankondiging!  

 

Ouders en leerlingen opgelet! Aanstaande vrijdag tijdens de nacht van het verhaal zal er genoten kunnen worden van vele optredens in beeld en geluid, verhaalvertellingen en muziek. Een greep uit het aanbod:  

 

  • Muzikanten van FRANTIC uit klas 3 & 4 rocken zo hard dat ze aanstaande zondag in de Mezz in de finale van de scholieren band battle staan!
  • Bijdragen van soloartiesten Bernt, Sera, en Raquel bewezen vorig jaar al hun waarde. Zang en singer-songwriters.

frantic

 

De verhalen worden onder andere vorm gegeven door:

  • Rector Rudy Schipperen kan zijn liefde voor de stad Rome en de geschiedenis aan het niet onder stoelen of banken steken. Hij neemt ons mee in zijn speurtocht naar waarheid in een oorlogsverhaal dat buitengewoon intrigerend is. Eigenlijk  zou het gewoon een boek moeten worden. Let op de tijd dus!

saint-petersburg-city

  • Anna Krasko en Bob Clerx zullen Reisgidsen voor Rusland zijn. Korte verhalen met beeld en geluid zullen steden als Moskou en St. Petersburg blootleggen. Een kijkje in de ziel van de Rus begint al met deze muziek; het nummer is sfeervol getiteld ‘ik wandel door Moskou’ (Ya shagaju po Moskve)
  • Er is een filosofie-sessie met keuzecursusdocent Samer Alzaidy. Het gaat om de vraag wat werkelijkheid is.

Tot vrijdag!

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades