Blog
24 februari, 2016 - 01:36 | Reacties staat uit voor Orion Lyceum krijgt wederom vertrouwen en positieve beoordeling van onderwijsinspectie! | Categorie: Dashboard, Docenten, Feest, Leerlingen, Ouders, PLEION, Rector 

1240379_626668200707375_1131392658_n

Op 23 februari 2016 heeft de onderwijsinspectie alle indicatoren die zij die dag heeft gemeten, ronduit positief beoordeeld. Een aantal indicatoren heeft zelfs de status ‘goed’ gekregen. De leraren ontvingen een extra dikke pluim, omdat de inspectie constateerde dat er in de lessen een hele heldere uitleg van de leerstof wordt gegeven.
Orion is trots op haar leraren. Een welverdiend compliment!

 

De afdelingen havo en vwo van het Orion Lyceum krijgen hiermee het vertrouwen van de inspectie. Dat betekent de toekenning van het meest gunstige toezichtarrangement. Het College van Bestuur van SKVOB heeft het Orion Lyceum gecomplimenteerd met dit resultaat.

 

 

 

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades