Blog
22 februari, 2016 - 01:40 | Reacties staat uit voor Open Dag 2016 in beeld | Categorie: campus, Docenten, Leerlingen, Open Dag, Ouders, Rector 

DSCN0709

Een goed gevulde school en een prettige atmosfeer; het Orion Lyceum was in vol bedrijf deze afgelopen zaterdag. De Open Dag is geweest. Bezoekende leerlingen van groep 7 en 8, ouders, dank voor jullie komst. Aan velen van de bezoekers konden we vertellen wie we zijn en wat we doen en waar we trots op zijn op het Orion. En in welk mooi gebouw we volgend jaar rond deze tijd gehuisvest zijn. Daar is terecht veel aandacht voor, zie media als nu.nl of bredavandaag voor beelden hiervan. KLIKHIEROPVOORPLAATJES

 

 

Dank ook aan alle leerlingen en docenten die op deze dag een rondleiding verzorgden, een presentatie gaven of op een andere manier betrokken waren bij de activiteiten. We kijken even terug, dus hieronder een paar sfeerbeelden van de Open Dag; klik op een van de foto’s en speur in het album op FLICKR naar de rest.

 

DSCN0731

 

DSCN0711

DSCN0704

DSCN0702

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades