Blog
19 februari, 2016 - 03:56 | Reacties staat uit voor Foto’s keuzecursussen blok 2 online! | Categorie: Docenten, Keuzecursus, Kunst & Cultuur, Leerlingen 

DSCN0646

 

Altijd weer tof om zoveel creatieve energie te zien op de vrijdagmiddag bij de keuzecursussen! Tekenen, communiceren, architectuur, compassie, doodle, Fablab en bloggen waren de cursussen van vandaag. En er zijn wat fotos geschoten van de leerlingen. Vandaag werden er onder andere stickers gemaakt, portretten in diepte getekend, gesproken over vluchtelingen. Of de inrichting van een huis. Presentatietechnieken en lichaamstaal kwamen voorbij. Een eigen weblog voorbereid. Hieronder een paar beelden, klik erop en je komt in de fotopagina op FLICKR. Misschien sta jij er ook wel bij, want er is nog er veel meer moois. Work in progress, tot volgende keer!

 

DSCN0688

DSCN0671

DSCN0664

DSCN0626

DSCN0668

 

DSCN0624

DSCN0701

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades