Blog
25 januari, 2016 - 12:18 | Reacties staat uit voor Inschrijving keuzecursussen blok 2 begint! | Categorie: Keuzecursus, Kunst & Cultuur, Leerlingen, orion uren 

Met nog maar net het eerste blok achter de rug, zullen de leerlingen deze week een korte reflectie schrijven over de afgelopen keuzecursussen. En de inschrijving voor het tweede blok start ook. Neem alvast een kijkje.

 

5 februari start het tweede blok. Een aantal keuzecursussen komt niet terug. Daarom bedank ik namens het Orion de docenten die na dit blok afscheid nemen: Monique Stolte die de introductie Zweden gaf, Marie-Therese de Lange van de Maya’s, Rudy Schipperen van Rock ‘n roll. Samer Alzaidy en Marielle Jonkers doen een kleine gedaanteverwisseling en verzorgen nu een iets andere cursus. En met de opstart kunnen we ook een aantal geheel nieuwe cursussen verwelkomen. Ik kijk bijzonder uit naar deze vernieuwing in de gelederen! Leerlingen kunnen zo opnieuw een keuze maken tussen enkele cursussen die in blok 1 populair waren en hebben frisse nieuwe keuzecursussen. Creatief, praktisch, echt Orion.

 

Zo doen we het: check het aanbod, bedenk een nieuwe top 3 en dan… deze week kunnen leerlingen zich inschrijven via het beantwoorden van een email. Dit zal onder leerplantijd aandacht krijgen en dan gaat de organisatie even rekenen. Uiteindelijk hopen we iedereen te kunnen plaatsen bij een van de drie keuzes. Alvast veel plezier met kiezen en check je mailbox!

 

 

overzicht blok 2 15 16-page-001

 

overzicht blok 2 15 16-page-009

 

overzicht blok 2 15 16-page-008

overzicht blok 2 15 16-page-002overzicht blok 2 15 16-page-003 overzicht blok 2 15 16-page-004 overzicht blok 2 15 16-page-005 overzicht blok 2 15 16-page-006 overzicht blok 2 15 16-page-007

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades