Blog
24 januari, 2016 - 08:54 | Reacties staat uit voor Keuzecursussen in beeld: Architectuur, Zweden | Categorie: Keuzecursus, Leerlingen, orion uren 

IMAG2297

 

 

Na 6 cursusdelen zat het er ook voor de Architectuurlessen op. Ze werden gegeven door Wouter van Niel en Marielle Jonkers. Een goede doe-cursus waarbij er creatief werd nagedacht. Slimme woontorens werden gedemonstreerd, met een minipresentatie erbij.

 

IMAG2302

 

Ook de cursus Zweden sloot af. Met een bezoek bij Ikea kregen de leerlingen die met Monique Stolte meegingen een klein kijkje achter de schermen. En natuurlijk die onvergetelijke balletjes. Een hartelijke ontvangst een een leuke lezing over de Zweedse root van het bedrijf.

Klik op een van de beelden hieronder en je komt in de fotomap met alle beelden van de keuzecursussen.

 

IMG_5655

 

IMG_5654

IMG_5647

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades