Blog
26 november, 2015 - 10:27 | Reacties staat uit voor Presentaties Leerjaar 2 in volle gang | Categorie: Docenten, Leerlingen, Ouders, Presentatie 

DSCN0284

 

 

Voor klasgenoten, ouders en de camera worden vandaag heel wat duo’s een tikje zenuwachtig. Of juist niet. Want de presentaties van leerjaar 2 zijn in volle gang. De onderzoeken in het kader van het artcadiaproject van afgelopen periode komen voorbij en natuurlijk de vraag: wat heb jij geleerd deze periode?

 

De opnames zijn er niet voor niets: binnenkort reflecteren de leerlingen ook op hun presentatiekunsten. En met groeiend zelfvertrouwen zien we de leerlingen hun rol als presentator kiezen: sommigen rasvertellers, anderen powerpoint- en prezi-kunstenaars, of nog wat aarzeling: de handen in of uit de zakken? Hieronder een eerste selectie beelden. Klik er op en je komt bij de rest van het album.

 

DSCN0282

DSCN0294

DSCN0288

DSCN0286

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades