Blog
16 oktober, 2015 - 11:48 | Reacties staat uit voor Hoe lang is het gezond om achter een beeldscherm te zitten? | Categorie: ICT, Ouders 

56161e7bc168e6538284636

 

‘Geboren digitalen zijn meestal digitaal onwetend.’ Een belangwekkende opmerking van Theo Compernolle, een Belgische neuropsychiater en bedrijfsconsultant. Wie zichzelf soms een schermzombie voelt, of dat te horen krijgt van anderen, kan zich wellicht het volgende bericht goed laten smaken. Lees- en kijktip hieronder voor iedereen met een scherm in zijn bezit, en dus zeker voor alle Orionezen!

LEES: blogartikel De Correspondent, Marilse Eerskens 

 

LEES: De treurige mythe van hyperonline, multitaskende kinderen Uit: Theo Compernolle: “Ontketen je brein. Hoe hyperconnectiviteit en multitasking je hersenen gijzelen en hoe je eraan kan ontsnappen”

 

KIJK: Brandpunt, De Digitale Babysit. Aflevering met Theo Compernolle

 

 

digitaal

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades