Blog
13 oktober, 2015 - 03:11 | Reacties staat uit voor Eerste beelden van een zeer geslaagde Praagse Avond | Categorie: Docenten, Feest, Leerlingen, LOW 

 

Tof filmpje van Thijs hierboven he? We kijken terug op een zeer geslaagde Praagse vrijdagavond. Er werd warme sferen gepresenteerd, gegeten, gedronken, geveild, geluisterd en gekeken. En met succes, er werd een recordbedrag opgehaald voor het goede doel: toegangskaarten voor de Opera in Praag. We bedanken iederee die hier een bijdrage aan heeft geleverd, en niet te vergeten  onze restaurantmedewerkers voor een met klasse bereide aardappelsoep, Tsjechische bierproefsessie, een rozenverkoper en bioscooppersoneel. Hieronder nog een paar foto’s. KLIKHIERVOORALLEBEELDEN

FB_IMG_1444656941059

Carmen en Merel O deden samen het ‘rad van Praagtuin’. Dit was een enorm succes, iedere ronden verkochten we loten, hiermee konden mensen prijzen winnen. Mensen bleven maar kopen, om meer prijzen te winnen, en dat hebben we gemerkt in de opbrengst!

IMG_0967IMG_0881

Met lezingen en verhalen van Thirza, Eline en Cecile kwam Praag tot leven!

 

 

 

IMG_0865

 

De muzikale omlijsting was volledig in handen van Bernt.

 

 

IMG_0811

 

 

Onder leiding van veilingmeesters Mark en Bas werd een significant bedrag binnengehaald. We zijn dankbaar nu we met de hele groep naar de opera in Praag kunnen. We houden jullie op de hoogte van een tweede goede doel!

 

 

IMG_0902 IMG_0945 IMG_0950 IMG_0964

 

 

 

 

 

 

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades