Blog
06 oktober, 2015 - 03:12 | Reacties staat uit voor Terugblik Studium Generale | Categorie: Docenten, Leerlingen, Ouders, Studium Generale 

Voor het weekend was er een eerste ronde Studium Generales. Een introductie Zweden, een kennismaking met filosoferen over techniek, een bezoek aan een keramiek/3-dprintatelier, een intro over het Fablab en tot slot van rekening ook een bijzondere kennismaking met apps: op papier. Een aantal beelden en een eerste indruk van een deelnemer hieronder, de rest tref je aan opĀ ORIONS FLICKRPAGINA KLIKHIERMAAROP

 

De leerlingen van leerjaar 4 kregen afgelopen vrijdag bezoek van Arjan Groeneweg, ouder van Ian uit klas 1. Ian kon aanschuiven bij de sessie en deed enthousiast mee met de vierdejaars. Hij zegt hierover: ‘In het anderhalf uur hebben we geleerd hoe we makkelijk een concept voor een app te maken. We hebben gebruik gemaakt van een app waarbij je buttons op een foto kan zetten en daarmee de app vormgeven. Ik persoonlijk heb er veel van genoten en geleerd, ik hoop dat de anderen er ook veel plezier van kunnen hebben.’

 

 

IMG_4583 IMG_4587

 

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades