Blog
10 september, 2015 - 08:32 | Reacties staat uit voor Inspiratie voor scholieren: richt een krant op | Categorie: breda, Inspiratie, Kunst & Cultuur, Leerlingen 

inkijk-logo-1752015-2015-deadlines

 

Een nieuw magazine, Inkijk Рvoor en door jong Amsterdam zag onlangs het levenslicht. De 11 scholieren, Anouk, Tahrim, Bella, Fleur, Isidore, Asun, Lotus, Leeuw, Pleun en Nikki begonnen als de redacteuren van verschillende schoolkranten. Ze dachten groter en gingen afgelopen maart samenwerken om een nieuw, voor en door jongeren gemaakt magazine te maken. Voor de hele stad en met allure. Hun onderzoeks- en oprichtingsproces kreeg veel aandacht in media, hetgeen is te volgen op hun site (KLIKHIERMAAREENSOP). En dan nu al een papieren en digitaal magazine. Het initiatief verdient een compliment en kan dienen als inspiratie voor andere scholieren en steden. Waar wacht Breda op?

 

Eerst zien, dan geloven?

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades