Blog
06 juli, 2015 - 10:07 | Reacties staat uit voor Presentaties periode 3: hoe ben jij gegroeid als presentator? | Categorie: Docenten, Leerlingen, Ouders, Presentatie 

Wie erbij was weet het. Die eerstejaars – vorig jaar nog nerveus voor de eerste keer moeten, de eerste keer een heel onderzoek presenteren –  zijn flink gegroeid in hun rol als presentator. DSCN0208 DSCN0209Natuurlijk, de een meer dan de ander; waar Lex zijn tekening digitaal laat zien en van toelichting voorziet, zal een ander vooral hebben gelet op een nog wat trillende stem. Ieder zijn kwaliteit.DSCN0210 DSCN0211Hoe dan ook is iedere leerling, door het regelmatig presenteren van leerresultaten en de persoonlijke ontwikkeling, bezig met groeien. Je zelfvertrouwen neemt toe, je leert om te gaan met publiek, en soms gebeurt er wel iets onverwachts, dus het vermogen om te improviseren wordt getest. DSCN0213 DSCN0229Hopelijk voelt iedereen die uitdaging om meer te halen uit zichzelf op dit soort momenten. Lichaamstaal, spreekgedrag, mediagebruik en nog veel meer. Met de tips en tops van het publiek en de opnames die worden gemaakt is iedereen in de gelegenheid om die uitdaging weer te zoeken. DSCN0230 DSCN0231 DSCN0233

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades