Blog
16 juni, 2015 - 10:48 | Reacties staat uit voor Aankondiging Studium Generales a.s. vrijdag | Categorie: Docenten, Leerlingen, orion uren, Studium Generale 

Aanstaande vrijdag is er de laatste ronde Studium Generales. Een nieuwe en een paar bekende gastdocenten en onderwerpen komen langs. Sam Lee Adams is eerder op Orion geweest voor een keuzecursus beatboxing, nu zal het onderwerp sounddesign zijn; Annamaria Paizs heeft een verrassingsonderwerp. We zullen hierover later meer bekend maken. Samer Alzaidy en Walter van de Calseyde draaien door naar een andere klas. Hieronder een overzicht. Mochten er geïnteresseerde ouders zijn, graag even aanmelden op e.denessen@orionlyceum.nl

 

 

1a Sam-Lee Adams, Sounddesign

Lee_L.P._4

1b Walter vd Calseyde– Het waarom van Breda

LET OP AANVANG 13.00 uur, daarna les.

walter

 

2 Annamaria Paizs – Verrassing.

paizs

 

3 Samer Alzaidy – Lichaamstaal

samer

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades