Blog
26 mei, 2015 - 03:17 | Reacties staat uit voor Lichaamstaal onder de loep: terugblik Studium Generale | Categorie: Leerlingen, Studium Generale 

Hollander, Floor den

Door Floor uit klas 2.

 

 

 

Op vrijdag 22 maart gaf Samer Alzaidy ons (2A) een Studium Generale over lichaamstaal.
Hij leerde ons dat mensen elkaar beïnvloeden door middel van onze lichaamstaal. Hoe kun je mensen een fijn gevoel geven? En hoe kun je mensen het gevoel geven dat ze hier niet tuis horen? We hebben het vooral gehad over het gezicht. Dat als je iemand in de ogen tot de neus aankijkt het een fijn gevoel kan geven en als je naar het, zogenaamde, derde oog kijkt je iemand het gevoel kan geven dat hij op moet passen.

 

IMG_3568 IMG_3569 IMG_3573

 

 

samer
Zelf wist ik in het begin niet wat ik van dit Studium Generale moest verwachten maar toen hij eenmaal begonnen was vond ik het wel interessant. Dit kwam vooral doordat het heel interactief was. We kregen opdrachten en we moesten gaan staan om iets voor te doen. Zo heb ik van deze Studium Generale heel veel geleerd en ik vond het zeker de moeite waard om er aandachtig naar te luisteren.

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades