Blog
10 mei, 2015 - 01:56 | Reacties staat uit voor Ter lering en vermaak, over de eindexamens! | Categorie: Docenten, Eindexamen, Leerlingen 

Veel nieuwssites voorzien in deze periode in de behoefte om omtrent de eindexamens allerlei nuttige en minder nuttige zaken te melden. Natuurlijk zitten de kandidaten keihard te blokken, tussendoor wordt er vast even ter ontspanning gesurfd op internet. We lichten een paar informatieve artikelen er uit.

 

1. Staatssecretaris van Onderwijs Sander Dekker zou waarschijnlijk zakken voor zijn eindexamen: KLIK HIER VOOR DE LINK

loesje22

2. Voor wie denkt dat een examen maken alleen bestaat uit oplepelen van feiten zoals 1600 – Slag bij Nieuwpoort, een verrassend inhoudelijk artikel over de veranderingen van het geschiedeniseindexamen: KLIKTUMAAR

 

geschiedenis1

 

3. Een kritisch artikel over waarom we beter anders kunnen toetsen en examineren op Trouw: DNDEZE

media_xl_1207681

 

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades