Blog
21 april, 2015 - 03:47 | Reacties staat uit voor Aankondiging Orion Cinema klas 2 en 3 | Categorie: Docenten, Duits, orion cinema 

Klas 2 zal aanstaande vrijdag samen  de film Into the Wild kijken. Wat kunnen we leren van een jongen die er op uit trekt, de natuur in, de stad uit? Naar wat is hij op zoek, wat komt hij tegen, kan hij tevreden zijn? Of is het een vlucht? Kijk de trailer voor een voorproefje.

 

 

 

Of luister naar een nummer van de mooie soundtrack.

 

Klas 3 zal gaan kijken naar Die Welle. Jawohl, dat is in het Duits, dus leerzaam, en gelukkig met ondertiteling. En deze film heeft zeker te maken met onderwerpen waarmee je je als derdejaars scholier bezig houdt, want niet alleen speelt het zich af op een school, het heeft duidelijk aansluiting bij de interessante aspecten van vakken als geschiedenis en maatschappijleer: hoe werkt groepsdruk, wanneer kom je in opstand tegen regels, hoe ver kun je gaan als je verandering wil, enfin, we verklappen al te veel. Kijk de trailer hieronder:

 

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades