Blog
08 april, 2015 - 07:39 | Reacties staat uit voor Aankondiging Studium Generale: filosofie voor klas 1a | Categorie: Docenten, Filosofie, Leerlingen, Ouders, Studium Generale 

Aanstaande vrijdag is het zover voor de onderbouw. Een nieuwe, verse ronde Studium Generales. Aanvang 13.00 uur, tot 14.30.Behalve je leergroep zijn ook de ouders uitgenodigd. Mail alleen even het aanatal personen naar e.denessen@orionlyceum.nl.

 

 

 

Wie komt er deze keer voor klas 1a?

 

Samer Alzaidy. Schrijver, fotograaf en filosoof. Bijna iedereen op Orion kent Samer. Hij is een filosofiedocent met een bijzondere stijl. Niet hij, maar jij doet het denkwerk. En zo hoort het bij filosoferen. En de praktijk? Dat is het leven! Samer maakt dan ook duidelijk hoe alledaags zijn onderwerpen zijn.

samer

 

 

“Tijdens het Studium Generale “Filosofie, een kennismaking” zullen we op een interactieve manier kennismaken met een filosofisch probleem. We zullen op zoek gaan naar mogelijke

oplossingen voor dat probleem, en onderzoeken of de mogelijke oplossingen tot nieuwe problemen leiden…”

 

 

filosofie

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades