Blog
13 maart, 2015 - 10:41 | Reacties staat uit voor Even spieken bij… duo-presentaties onderbouw | Categorie: Docenten, Ouders, Presentatie 

Een vrijdag de 13e om niet te vergeten! Alle onderbouwklassen zijn vandaag bezig met de presentaties van periode 2. En wel in duo’s, want ook het onderzoek dat hier aan voorafging en belangrijk onderwerp van iedere presentatie is werd in samenwerking gedaan. Benieuwde en trouwe bezoekers zoals ouders en familie zijn ook weer toegestroomd.

 

Natuurlijk kreeg de fotograaf niet iedereen op de gevoelige plaat. We houden het hier even bij spieken. De leerlingen worden ook op video opgenomen en ontvangen een linkĀ om na afloop te kunnen terugkijken en reflecteren.

 

 

IMG_3240

IMG_3238
IMG_3241 IMG_3242IMG_3244 IMG_3243

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades