Blog
11 december, 2014 - 02:19 | Reacties staat uit voor Wiskunde-uitleg in heldere filmpjes. | Categorie: Docenten, Leerlingen, Ouders, wiskunde 

wiskunjeleren

 

 

Dankzij Hester Vogels van Unic is Wiskunde nu ook buiten de lessen om te volgen. Ze geeft op haar website in filmpjes heldere korte uitleg bij de meest voorkomende onderwerpen van Wiskunde A en B. Met goed te volgen Prezi’s, waarbij uitleg is ingesproken, komt de de stof uit de les weer eens op een andere manier tot leven. Dus heb je behoefte aan extra uitleg of herhaling, dan hoef je niet meer te wachten tot de volgende les. Het gaat heel gemakkelijk. Je klikt op je onderwerp en binnen no-time ben je bij de instructie. Ook ouders die hun kinderen de stof willen uitleggen hebben hier iets aan. Los van tijd en plaats kunnen leren is een goede ontwikkeling. Hester verdient alle lof voor dit mooie initiatief. Hieronder een paar beelden voor een eerste indruk. Naar de site? KLIK HIER

 

 

 

wiskunjeleren3 wiskunjeleren2

 

 

 

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades