Blog
09 december, 2014 - 11:45 | Reacties staat uit voor Orion werkt mee aan ontwikkeling dashboard ‘Persoonlijke Leeromgeving’ | Categorie: Geen categorie 

Onlangs is er een blogpost op de Kennisnetsite verschenen over de ontwikkeling van de Persoonlijke Leeromgeving. Orion deed met PLEION mee aan dit ontwikkelexperiment en we zijn erg tevreden over het resultaat. We bedachten samen met andere vernieuwende en digitaal opererende scholen een dashboard. Software om beter te kunnen communiceren tussen docent, leerling en ouders. Het is onder meer de bedoeling om functies uit mail, Magister en apps te combineren in een handig dashboard, en zo meer overzicht te krijgen, meer te kunnen zien dan alleen cijfers, te communiceren met elkaar, een portfoliofunctie toe te voegen en zo nog meer.

PLO

 

In de link hieronder lees en zie je meer over het prototype dat we afgelopen hebben gepresenteerd. De volgende fase wacht op ons…

 

KLIK

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades