Blog
04 december, 2014 - 01:29 | Reacties staat uit voor Proef de Wereld: Sinterklaastraktatie in de grote pauze | Categorie: Docenten, Leerlingen 

De talen Nederlands, Engels, Frans en Duite gaan op de culinaire toer. De komende weken maken de onderbouwleerlingen lekkernijen ui deze landen en zij delen hun kookkunsten met de rest van de school. Op onderstaande data wordt er in de grote pauze een proeverij ingericht. Vandaag de aftrap met sinterklaastraktaties: zelfgemaakte letters van chocolade, spijsstaven, wafels, perpernotengebak.

 

 

 

 

IMG_2108

IMG_2101

 

 

Er was nog veel meer en het was allemaal snel op. Missie geslaagd dus! Dank aan de eersteklassers.IMG_2104 IMG_2105

 

 

Andere landen komen op onderstaande data aan de beurt.

Vrijdag 12 december: Frankijk

Dinsdag 16 december: Engeland

Vrijdag 9 januari: Duitsland.

 

 

 

 

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades