Blog
27 november, 2014 - 10:17 | Reacties staat uit voor School is dodelijk. Voor je creativiteit. | Categorie: Docenten, Engels, Leerlingen, Ouders 

Albert Einstein zei het zo mooi in het Engels, “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.” Ken Robinson pike dat op. In een inmiddels 29 miljoen keer bekeken speech pleit hij, vermakelijk en zeer bewoge,n voor een onderwijssysteem dat creativiteit koestert. We adviseren iedereen dit filmpje te bekijken. Of de geanimeerde versie. En trouwens, ook een tweede keer kan geen kwaad. Er is ondertiteling.

 

Als het filmpje hieronder niet werkt kun je de geanimeerde versie daaronder aanklikken. Het origineel is hier:  http://www.ted.com/talks/ken_robinson_says_schools_kill_creativity

 

 

 

 

 

 

 

ken

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades