Blog
21 november, 2014 - 11:29 | Reacties staat uit voor Presentaties leerjaar 1, 2 en 3 in volle gang! | Categorie: Dashboard, Docenten, Leerlingen, Ouders, Presentatie 

IMG_1990

 

Smartboards, powerpoints, prezi’s. Voor veel eerstejaars een ware vuurdoop, om een hele periode die achter je ligt te vatten in een presentatie. Zenuwen van tevoren horen erbij, en ook de ontspanning als het achter de rug is. Feedback, tips en tops vanuit het publiek, en trotse ouders en famile, goed om te zien dat zij komen.

 

In leerjaar 2 en 3 zie je de meer routineuze presentatoren. Ze toveren wat met filmpjes en special effects. Maar het hoeft niet alleen maar digitaal om bijzonder te zijn.¬†En als je zo’n hele dag meemaakt merk je dat het ook over van alles kan gaan: van Amazone-indianen tot de culinaire wereld. Je kunt gewoon ouderwets iets met het publiek doen. Eten uitdelen werkt natuurlijk altijd. De tarte tatin tot onderzoeksonderwerp verheffen is natuurlijk een hele kunst. Leuk gedaan door Loes!

 

En natuurlijk worden de presentaties gefilmd, zodat je later terug kunt kijken hoe je het hebt gedaan en of er wat te leren valt. Bijvoorbeeld aan je spreekgedrag, of je mediagebruik.

 

IMG_1988
IMG_1994 IMG_1997 IMG_1998 IMG_2005 IMG_2006 IMG_2008 IMG_2009 IMG_2013 IMG_2014

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades