Blog
20 november, 2014 - 09:07 | Reacties staat uit voor Gezond eten in schoolkantines: toekomstmuziek? | Categorie: Geen categorie 

xr6170_gezond-leven-eindelijk-eerlijke-informatie-en-inspiratie@2x

 

Wat eet jij eigenlijk op school? En is dat gezond, lekker, of hopelijk allebei? Als je het niet weet, op sommige menukaarten staan symbooltjes zoals in het plaatje hieronder.  Op Orion is er geen kantine met broodjes frikandel of een snoep/frisdrankautomaat. Dat van die frikandellen en het snoep, daar zijn we eigenlijk wel blij mee. Want iets wat ongezond is en je iedere dag kan kopen, dat kun je beter omdraaien toch?  Dat er een kantine gaat komen in de toekomst is in ieder geval iets voor de verhuizing. Natuurlijk duurt dat nog even, maar er wordt al wel over nagedacht. Bij onze toekomstige buren bijvoorbeeld. Dit artikeltje verscheen op de facebookpagina van Markenhage, lees je het even ? LINK
eten

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades