Blog
29 oktober, 2014 - 10:38 | Reacties staat uit voor De 10 geboden van klas 2 | Categorie: Leerlingen 

De 10 geboden van klas 2

10 geboden van leerjaar 2 -page-001Door Cas.  Klas 2 heeft samen met hun leergroepbegeleider een lijst gemaakt: De 10 geboden. We kwamen hierop doordat we met sociale studievaardigheden bezig waren in de les. In deze lijst staan 10 leefregels waar klas 2 zich aan wil houden. Dit zijn regels die vooral te maken hebben met de compassie in de klas. We willen met deze lijst ervoor zorgen dat de sfeer gezellig word en blijft. Dat we eerlijk tegen elkaar zijn, dat we elkaar accepteren en dat we compassie tonen naar elkaar. Deze lijst hangt in lokaal 14 zodat we ons er goed aan kunnen houden en wellicht anderen inspireren! Onze klas wil een leuke, compassievolle klas. Wij proberen een fijne klas te hebben door ons aan deze  10 geboden te houden

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades