Blog
08 juni, 2014 - 03:10 | Reacties staat uit voor Orion’s Autobiografie in het nieuws | Categorie: Geen categorie 

stefinterview

 

Autobiografieën zijn hot. Vanwege de groeiende populariteit van het fenomeen autobiografie, werden Stef uit 5 v en leergroepbegeleider Erik  geïnterviewd. Het artikel levert een mooi verhaal op, aangevuld met beeld en videomateriaal. “Niet veel mensen hebben werkelijk iets te vertellen” is de onheilspellende titel. Van voetballers verschijnt de ene na de andere biografie en daar lijkt het misschien wel een pakkende titel voor. Maar welke mensen hebben werkelijk een verhaal? En wat kun je er mee? Het werd Stef en Erik ook gevraagd.

Het hele artikel verscheen op de nieuwssite Nieuwsredactie.net. Je kunt het lezen via een klik: Lezen! Wil je direct naar de beelden van Erik en Stef, klik dan HIERO VOOR VIDEO

 

erikinterview

 

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades