Blog
04 juni, 2014 - 10:17 | Reacties staat uit voor Farao Bluppie: mummieproject geschiedenis van start! | Categorie: Geen categorie 

mummie

 

In klas 1 werd vandaag een begin gemaakt aan een levensecht mummieproject. Nou ja, levensecht? De farao is natuurlijk wel dood. Maar van een trieste stemming is geen sprake. Het leven na de dood wordt ook gevierd! Voordat de farao een mooie mummie is geworden moet er nog heel wat gebeuren.

 

 

 

photo_4

 

De komende weken zijn de eerstejaars bezig met het mummificeren van de farao. In dit geval een overleden vis. Het lichaam prepareren voordat het gebalsemd kan worden is nog een hele klus. Kijk hieronder naar de beelden van het verwijderen van de organen. Observaties, meten en wegen, balsemen, het hoort er allemaal bij.
foto 3

 

 

 

foto 5 (1)

 
groepje raffaele3

 

 

foto 2Behalve de beelden zijn er ook de levensechte geuren van de overledene. We zijn wel bedroefd dat we jullie deze niet kunnen laten meeproeven op deze plek. Toch benieuwd? Kom gerust langs op school voor een snuifje Farao Blup!

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades