Blog
24 februari, 2014 - 11:06 | Reacties staat uit voor Welke keuzecursus kies jij na de vakantie? | Categorie: Docenten, Keuzecursus, Leerlingen 

Hieronder het aanbod van de keuzecursussen van blok 2. Zoals je kunt zien zijn er een aantal bekende docenten met andere cursussen, is bandcoaching terug en wordt ook fotografie opnieuw aangeboden, dit keer door een nieuwe docent en in een andere vorm. Veel te kiezen dus, zoals dat hoort. Lees het op je gemak door en orienteer je. In de week na de vakantie zal iedere leerling worden gevraagd zich in te schrijven via de mail.

 

overzicht KC blok 2-page-001 overzicht KC blok 2-page-002 overzicht KC blok 2-page-003 overzicht KC blok 2-page-004 overzicht KC blok 2-page-005
overzicht KC blok 2-page-006 overzicht KC blok 2-page-007

Reacties zijn uitgeschakeld.

Webdesign: Webgrades